Restricted Area
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Druga sesja.

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Druga sesja. - Page 3 Empty Re: Druga sesja.

Pisanie by Neco Czw Sie 25, 2011 7:42 pm

Sięgnął ponownie po chusteczkę i wytarł lekko nos, po chwili już pakując ją zmiętoszona do kieszeni. Faktycznie, musiał wyglądać dość żałośnie, żaden lekarz tak nie powinien wyglądać, szczególnie, że najwyraźniej wzbudzał współczucie własnego pacjenta, a przecież powinno być na odwrót. Wstał dość szybko, chcąc pokazać, że jeszcze nie umiera.
- Jest wszystko w porządku, po prostu chyba już wrócę do domu i pójdę spać, sen jest najlepszym lekarstwem. Ale dziękuję bardzo Dominicu za twoją propozycję. Ty też powinieneś odpocząć i nabrać sił przed kolejną rozmową - uśmiechnął się wesoło i spojrzał na niego, dodając żartobliwie - Jestem dość wyczerpującym rozmówcą.

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Druga sesja. - Page 3 Empty Re: Druga sesja.

Pisanie by Neco Czw Sie 25, 2011 7:42 pm

Przez chwilę uważnie przyglądał się Diabełkowi zaniepokojony czy przypadkeim nie zakręci mu się w głowie od takiego szybkiego zerwania się. Skinał głową
- Dobrze.. choć ja odpocznę bardziej czynnie.
Skierował się do drzwi rzucając przez ramię
- Choć obawiam się, że dziś ja bardziej wyczerpałem ciebie.. Dasz mi znać o której mam się jutro stawić Asmodeus?
Uśmiechem i kiwnięciem głowy skwitował odpowiedz i wyszedł.

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Druga sesja. - Page 3 Empty Re: Druga sesja.

Pisanie by Neco Czw Sie 25, 2011 7:43 pm

Od razu pokiwał głową, mimo wszystko chcąc już, aby Dominic wyszedł. Czuł się faktycznie wyczerpany, co jeszcze nigdy mu się nie zdarzyło. Nigdy nie przyszło mu do głowy, że ten pacjent może okazać się... a niech to, do diabła z taką robotą!

- Dam znać na pewno, jakoś po południu najpewniej. Do zobaczenia na następnej rozmowie, Dominicu.

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Druga sesja. - Page 3 Empty Re: Druga sesja.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach