Restricted Area
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Udana Przemiana

2 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Neco Pon Wrz 26, 2011 7:48 pm

Nie mógł się powstrzymać i gdy tylko Snake go dotknął, Ravinel oblał się rumieńcem. Taki dziwny, mało spotykany dotyk zamieszał mu w głowie i przez chwilę tylko patrzył badawczo na mężczyznę, nie wiedząc, co ma myśleć. Szybko jednak pokręcił głową do swoich zagubionych myśli i uśmiechnął się wdzięcznie, gdy jego przyjaciel obiecywał pomoc. Znacznie lepiej, może dzięki temu będzie miał więcej wytchnienia...
Slysząc jego kolejne słowa, zmarszczył lekko brwi w zamyśleniu.
- Chciałbym mieszkać wśród elfów, ale nie jest to teraz możliwe. Więc wolałbym mieszkać daleko od ludzi - przerwał na chwilę, kontynuując znacznie ciszej - Mam wrażenie, że już przesiąkłem zapachem ludzi, to straszne żyć wśród nich.

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Tepes Pon Wrz 26, 2011 8:28 pm

Oh.. po prawdzie nie spodziewał się tak pięknego rumieńca przy tak hmm.. niewinnym ruchu! W końcu tylko pogładził jego włosy. Hmm ciekawe.
Przechylił głowę i już otworzył usta by odpowiedzieć, ale zamknął je szybko gdy Ravinel dokończył mówić.
Pochylił się w jego stronę i głęboko wciągnął powietrze przymykając oczy - i całkowicie nieświadomie wysuwając język by zbadać nim "zapach" powietrza. Pokręcił lekko głową i odsunął się
- Nie. Pachniesz swoim mydłem, trochę wiatrem i trawą i miodowym ciastem i sobą...
Otworzył oczy lekko się uśmiechając
- A chciał byś mieszkać w środku lasu?

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Neco Pon Wrz 26, 2011 8:49 pm

Patrzył zdziwiony, co też wyrabia ten wąż. Ale najwyraźniej... wąchał go? Kiedy nagle wysunął się język, z zaskoczenia aż podskoczył i zmarszczył szybko brwi. Hmpf, też coś... ale odpowiedź Snake'a całkowicie go rozbroiła i rozczuliła, więc się uśmiechnął słodko do niego.
- Dziękuję... to dobrze, że jeszcze nie śmierdzę ludźmi, to byłoby okropne... oh?

Zamrugał i uśmiechnął się szeroko.
- Oczywiście! Las to najpiękniejsze miejsce na świecie! No, wraz z elfimi królestwami.

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Tepes Pon Wrz 26, 2011 9:03 pm

Przechylił się lekko wpatrując się w elfa w zastanowieniu. Chciał go mieć tylko dla siebie... no i go uwieść oczywiście. Niezbyt wróżył sobie sukces tu w śród ludzi, w małym pokoiku, w międzyczasie gotowania... Więc technicznie pierwszym krokiem powinno być uszczęśliwienie go - czyli wyrwanie stąd.
Kiwnął do siebie głową podejmując decyzję
- Dobrze. To się wyprowadzimy i zamieszkamy w wieży Stwórcy.

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Neco Pon Wrz 26, 2011 9:10 pm

Milczał długo, patrząc uważnie na węża. Jego słowa brzmiały jak wielka decyzja, tudzież nawet rozkaz. I ten fakt był kwestią drugorzędną, istotniejsze zaś było zrozumienie sensu, którego teraz za nic nie mógł znaleźć. W końcu odetchnął i spojrzał na niego łagodnie.
- Nie rozumiem, o czym mówisz. Nie możemy się wyprowadzić, ja nie znam żadnej wieży ani nie kojarzę żadnego Stwórcy.

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Tepes Pon Wrz 26, 2011 9:15 pm

Lekko przewrócił oczami i mimo wszystko uśmiechnął się do elfa. Naprawdę.. przecież już poprzednio mu mówił.. czyżby zapomniał? No ale lepiej go olśnić zanim uzna że już nie chce się wynieść
- Możemy. JA mam wieżę. Mój Stwórca mi ją zostawił i w ogóle wszystko co miał zostawił mnie. Jest w środku lasu prawie pięć dni stąd. Jest za magicznymi barierami więc beze mnie nikt tam nie wejdzie. TAM się przeniesiemy.

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Neco Pon Wrz 26, 2011 9:25 pm

Nie zdawał sobie sprawy z swojej głupkowatej miny, którą miał kiedy usłyszał ową wieść. Z rozchylonymi ustami wpatrywał się w swojego przyjaciela, ale dopiero po chwili zaczęło do niego docierać, co tak naprawdę słyszał. Nie mógł w to jednak zbytnio uwierzyć. Czy to możliwe, żeby ot tak wąż zabrał go do swojej wieży po jakimś Stwórcy i pozwolił mu tam mieszkać? I z czego będą się utrzymywać? Odetchnął głęboko i wgryzł się powoli w jabłko, intensywnie myśląc nad tym. Jednak wyprowadzka i wolność kusiły go zbyt bardzo... w końcu spojrzał na niego ponownie.
- I jak będziemy żyć? Za co? Musimy mieć pieniądze na jedzenie i w ogóle...

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Tepes Wto Wrz 27, 2011 6:06 pm

Nie mógł powstrzymać uśmiechu na dość specyficzną minę elfa. Był zdecydowanie coraz słodszy z każdym dniem.. choć no dobrze w jego wężowej formie był bardziej wylewny. No ale nadzieja w tym że uda mu się to jeszcze zmienić!
Wzruszył lekko ramionami
- To las. Zawsze można tam coś upolować. No i przy wieży jest też ogród. Stwórca hodował tam zioła, jakieś warzywa i owoce też. Nie wiem po co pieniądze ale Stwórca sprzedawał różne rzeczy na przykład mój jad...

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Neco Wto Wrz 27, 2011 7:35 pm

Uniósł powoli brwi, patrząc na niego uważnie. On chyba sobie żartuje... a mówi to z taką lekkością! Chyba nie myśli, ze on, elfi arystokrata, będzie... polował?! Na tę myśl po prostu prychnął i już po chwili roześmiał się, patrząc na niego serdecznie.
- Ależ mój drogi, ja nie poluję, ja przecież nawet nie jem mięsa! To bestialstwo należy do ludzi.

Wciąż jednak uśmiechał się słodko, bo tęsknił do tak miłego towarzystwa. Nie potrafi być mimo wszystko całkiem sam, a jego wąż jest doskonałym przyjacielem.
- Ale nie martw się... możemy uprawiać różne rośliny, może nawet uda nam się zdobyć kilka nasion elfich przysmaków...

Odetchnął cicho i uśmiechnął się dość niepewnie, wgryzając się ponownie w jabłko. Jadł je dość powoli, ale rozmowa była tak ciekawa! Kiedy ostatnio z kimś rozmawiał? Wieki...
- Jad? Nie wiem, czy bym wiedział komu i gdzie... ale coś wymyślimy, może Stwórca zostawił coś, co można sprzedać...

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Tepes Wto Wrz 27, 2011 7:56 pm

Przewrócił oczami na reakcję swojego elfa. No naprawdę.. nie je mięsa hmpf.. no ale zmuszać do nie będzie skoro biedak sam nie wie co traci. Wzruszył lekko ramieniem
- Ja jem. Ale mogę sam sobie upolować jeśli będę chciał.

Mimo wszystko te delikatne uśmiechy były słodkie i działały rozbrajająco. Za każdym razem miał ochotę Ravinel przyciągnąć i co najmniej przytulić.
Wrócił na chwilę pamięcią do czasu w którym żył ze Stwórcą, próbując przypomnieć sobie jak wyglądały te jego biznesowe kontakty...
- Elfy też kupowały. Głównie mój jad do maczania strzał... Stwórca wieszał jakąś tabliczkę przy ścieżce z traktu i przychodzili sami. Na jednym z drzew był dzwonek i Stwórca do nich wychodził...
Pokiwał lekko głową sam do siebie.
- Na pewno coś zostało.. poza tym są jego książki z przepisami, sam pomagałem mu je pisać...

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Neco Wto Wrz 27, 2011 9:25 pm

Postanowił usłużnie nie komentować wężowych przyzwyczajeń. A już się łudził, że jego mały przyjaciel je tylko jajka i mleko...
Chociaż informacje o sposobie sprzedaży brzmiały bardzo przekonująco. Być może nie był to głupi pomysł, kto wie? Ale nie to było istotne. Najważniejsze, że mógłby się stąd wynieść, w końcu być wolnym i mieć czas dla siebie.... sama ta myśl wywołała radosny uśmiech i niewiele myśląc, Ravinel szybko przysunął się do swojego przyjaciela, ściskając go mocno i przytulając się do niego.
- Chodźmy już teraz! Nie, chwila, rano - wymruczał podekscytowany, kompletnie zapominając o jabłku, które w tym zamieszaniu potoczyło się z łóżka na podłogę.
- Poradzimy sobie! Najważniejsze to mieć gdzie mieszkać, a potem wymyślimy jak zarabiać! Ale jesteś pewien, tak? Że mogę z tobą?

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Tepes Wto Wrz 27, 2011 9:54 pm

Aż zaskoczył go taką reakcją. Na szczęście od razu się opamiętał i objął ramionami wąską talię swojego elfa przytulając go i wtulając nos w słodko pachnące włosy.
Uśmiechnął się do siebie na tą radosną paplaninę, po czym lekko odsunął głowę i pocałował go w policzek
- Spakujemy się może dziś.. a jutro zamiast cokolwiek robić pójdziemy do ludzi i powiesz im że odchodzisz i mogą sami sobie przygotować wszystko na przyjęcie... co ty na to?
Przez parę sekund przyglądał się uszczęśliwionej minie elfika i nie potrafił do końca powstrzymać instynktu, błyskawicznym ruchem obdarzając jego policzek lekkim muśnięciem wężowego języka.
- Jestem bardzo pewien. Jutro możemy pójść do wieży, albo zabrać się z kimś na trakcie...

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Neco Sro Wrz 28, 2011 7:17 pm

Tym razem nie przejął się zbyt niebezpieczną bliskością, nawet się uśmiechnął, bo w tym momencie był niewyobrażalnie szczęśliwy. W końcu jego życie jakoś się układa!
Spojrzał na niego, z rumieńcami i wesołym uśmiechem.
- Spakujmy! I nie pójdę do nich, nie mam obowiązku się tłumaczyć przed jakimiś ludźmi.

Kiedy Snake go polizał, Ravinel wyszczerzył się i roześmiał cicho, po chwili unosząc brew rozbawiony. Ten jego język był taki dziwny!
- Oh.... - odezwał się nagle, a jego uśmiech lekko przygasł. - Ale w co ja mam sie spakować?

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Tepes Sro Wrz 28, 2011 7:37 pm

Radość i entuzjazm elfika były prawie że zaraźliwe. Mimowolnie sam zaczął się uśmiechać z ewidentnym zadowoleniem, na myśl że będzie go miał tylko dla siebie z dala od wszystkich
- Hm czy to ma znaczenie? W jakąś torbę, kosz.. albo tobołek z prześcieradła. Grunt by się stad zabrać prawda?
Przesunął się lekko i potarł nosem o jego policzek
- Im szybciej tym lepiej...

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Neco Sro Wrz 28, 2011 7:54 pm

On miał absolutną rację! Co za różnica, w czym zaniosą jego rzeczy? I tak ma ich bardzo mało i wystarczy zrobić jakieś prowizoryczne tobołki. Nie musi mieć teraz pięknych skrzyni i karocy, wystarczy mu ta wieża i jego przyjaciel..
Westchnął cicho, czując się jakoś błogo. Powoli do niego docierało, że przekroczył pewną granicę i nie powinien się przytulać, więc dość nagle, choć delikatnie puścił go i się odsunął, siadając jednak tuż obok niego i opierając się o ścianę. Posłał mu słodki uśmiech.
- Masz zupełną rację! Chociaż jeśli chcemy zawinąć to w prześcieradło, to dopiero rano, jak już wstaniemy...

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Tepes Sro Wrz 28, 2011 8:21 pm

Z pełnym żalu westchnieniem wypuścił go z ramion, pozwalając sobie na to by leniwym gestem przesunąć palcami wzdłuż jego ramienia aż na dłoń zanim Ravinel znalazł się poza zasięgiem. Uśmiechnął się lekki i skinął głową
- Więc pora się przygotować do snu.. idz się spokojnie wykąpać a rano się spakujemy zanim ktokolwiek wstanie tak?

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Neco Sro Wrz 28, 2011 8:44 pm

Szybko wstał, sięgając po swoją koszulkę nocną oraz ręcznik.
- Tak się cieszę - szepnął z przejęciem, podchodząc już do drzwi i dotykając klamki. - Ale się ludzie zdenerwują jutro!
Otworzył drzwi i wrócił spojrzeniem na chwilę do węża, zamyślając się na drobną sekundę.
- No dobrze, to idę. Niedługo wrócę.

Po czym wyszedł i zamknął za sobą drzwi, kierując się do kuchni. Pomimo chęci relaksu, nie mógł skupić się na kąpieli. Myślał wyłącznie o tym, żeby jak najszybciej zasnąć i jak najszybciej się obudzić, aby móc opuścić to miejsce. Kiedy jednak już skończył się myć, wysuszył się i ubrał swoją nocną koszulkę, dotarło do niego coś dziwnego.
Co z wężem, kiedy będzie chciał spać?

Zostawił balię na samym środku. Nie będzie już niczego mył, odkładał i wycierał. Skierował się do swojego pokoju, wchodząc szybko do środka, bo zimno już go chwytało.

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Tepes Sro Wrz 28, 2011 8:48 pm

Uśmiechnął się do swojego elfa na to pełne podekscytowania "pożegnanie". Pomachał mu lekko
- Będę czekał...

Parę chwil siedział na łóżku nieświadomie skubiąc materiał niezbyt wygodnej koszuli. Z niesmakiem popatrzył na małą pryczkę - ZBYT małą by można było na niej spać w dwójkę. Hmpf taka strata! Miał nadzieję spędzić noc w roli co najmniej poduszki jeśli nie przytulanki dla swojego elfa!
Z niesmakiem ściągnął rzeczy odkładając je na krzesło i wrócił do swojej drugiej formy. Wsunął się na łóżko zajmując swoje zwyczajowe miejsce na poduszce i wpatrując się w drzwi.
Im szybciej minie ta noc, tym szybciej będą w wieży i Ravinel będzie tylko jego!

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Neco Sro Wrz 28, 2011 8:59 pm

Niemal odetchnął z ulgą, kiedy wróciwszy do pokoju nie ujrzał juz elfa a jedynie węża. Choć bardzo podobała mu się ta elfia wersja - Snake miał idealny gust i bardzo dobrze, że nie wybrał formy człowieka! Ale co, jeśli chciałby z nim spać w łóżku? Przecież musiałby odmówić...
- Dobranoc - zamruczał cicho, wsuwając się pod kołdrę i czule przytulajac swojego gadzika. Głaskał go dłuższą chwilę po łebku, ale bardzo szybko zasnął po męczącym dniu pełnym nie tylko pracy, ale też wrażeń.

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Udana Przemiana - Page 2 Empty Re: Udana Przemiana

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach