Asmodeusz Anastazy Diabełek

Go down

Asmodeusz Anastazy Diabełek

Pisanie by Neco on Czw Sie 25, 2011 3:48 pm

Imię i nazwisko: Asmodeusz Anastazy Diabełek
Data urodzenia: 29.02. 1984; 27 lat
Rasa/pochodzenie: Człowiek urodzony na ziemi we wsi Szary Dwór, Polska
Zajęcie/zawód: Psychiatra


Wygląd postaci:
Jest przeciętnego wzrostu mężczyzną o niepozornej, chłopięcej wręcz posturze. Nie widać po nim wieku i często mylony jest z pacjentem lub mało istotnym pracownikiem szpitala. Choć okulary dodają mu powagi, wygląda raczej jak nastolatek, który pragnie w tej sposób dodać sobie lat. Twarz ma niepozorną, zawsze bladą z sinymi cieniami pod oczyma i lekko popękanymi, mało wydatnymi wargami. Przy szczupłej twarzy i wydatnych kościach policzkowych, jego duże oczy potęgują zagubiony i mizerny wygląd. Włosy nieco dłuższe i z kosmykami zachodzącymi na oczy koloru ma dość mysiego – przeciętny, popielaty blond idealnie współgrający z przeciętnymi, buro-zielonymi tęczówkami. Trudno respektować jego wiedzę i jakikolwiek autorytet, kiedy uśmiecha się w swój spłoszony i niepewny sposób. Ubiera się równie niepozornie: zwykłe dżinsowe spodnie, koszule, kamizelki lub swetry.

Charakter postaci:
Nieśmiałość i niepozorność, to jego główne cechy. Nigdy się nie wychyla, jest cichy i wycofany. Jako dziecko bał się zabawy z innymi rówieśnikami, zaś jako nastolatek wolał pomagać rodzicom i poświęcać czas nauce. Wielki świat, w którym się znalazł tak nagle dodatkowo go popycha do kąta – jest zagubiony, wystraszony i z całych sił stara się utrzymać odpowiedni poziom pracy w szpitalu. Nigdy nie miał dziewczyny, których zawsze okrutnie nie lubił i mówił, że „dziewuchom wsiu bździu w głowie”. Dopiero na studiach zdał sobie sprawę, że pociągają go mężczyźni – nie jest jednak w stanie tego zaakceptować i stara się wyprzeć to z swojego umysłu. Czuje tym samym frustracje na otaczające go osoby, pary i przede wszystkim kobiety – sądząc, że to właśnie przez nie najpewniej tak źle skończył. Zawsze jest miły i uprzejmy, jednak kobiety go przerażają, denerwują i najchętniej nigdy na nie by nie patrzył. Czasem nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest w stosunku do nich złośliwy i nieprzyjemny.
Jego kariera to największy skarb, jaki udało mu się zdobyć – pokonuje więc każdą przeciwność losu, starając się przynajmniej. Pochodząc z biednej rodziny zna wartość pieniądza, żyje bardzo skromnie w miniaturowej kawalerce i wydaje jak najmniej pieniędzy. Ubrania kupuje w second-handach.

Historia postaci:
Pochodzi z maleńkiej nadmorskiej wsi, gdzie jest zaledwie kilka domostw i wąskich dróg. Wieś z każdej strony otoczona lasami i polami a do samego morza ma zaledwie kilka kilometrów. Jego rodzice urodzili się tam i znali już jako dzieci, mieszkając płot w płot. Tam też pobrali się w myśl polskiej, chrześcijańskiej tradycji i doczekali piątki dzieci. Asmodeusz ma więc trzech braci i siostrę oraz liczną, dalszą rodzinę w pobliskiej wsi Czarny Młyn. Od najmłodszych lat pomagał rodzicom w gospodarstwie ale nigdy nie zrezygnował z nauki. Niemal cudem udało mu się ukończyć studia psychiatryczne – z pomocą całej rodziny, która na ten cel się dokładała. Przez rok pracował w przychodni psychiatryczno-pedagogicznej w większym mieście niedaleko rodzinnej wsi aż w końcu spełnił swe marzenie – wygrywając konkurs, gdzie główną nagrodą była posada psychiatry w jednym z najlepszych szpitali psychiatrycznych.

Ciekawostki, tajemnice:
▪ Kiedyś dał się namówić znajomym na studiach na domówkę. Przesadził wówczas z alkoholem i pocałował kolegę – od tamtego czasu wie, że woli mężczyzn i nie zbliża się do alkoholu.
▪ Potajemnie wodzi wzrokiem za niemal każdym przystojnym mężczyzną w szpitalu – nawet za swoim przełożonym…
▪ Jego orientacja seksualna jest ogromną tajemnicą i NIKOMU o tym nie mówi.

Doświadczenie zawodowe: Rok pracy jako psychiatra w miejscowej przygodni we Władysławowie.
Dodatkowe uwagi:
Choć angielski zna biegle, wciąż posiada sztywny, toporny akcent typowy dla polaków. Zna też równie biegle rosyjski.


Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach