Restricted Area
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przeszło tydzień później

2 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Neco Pią Sie 26, 2011 9:46 pm

Cały czas się w niego wpatrywał, mrugając i nie wiedząc, co zrobić. Magiczne stworzenie? Czy to w ogóle możliwe? Ale właściwie tyle słyszał o magii... Elfi druidzi mieli własnych chowańców o wyjątkowej inteligencji, z którymi nawet potrafili rozmawiać. Może więc to znaczy, że wąż również jest takim magicznym chowańcem. Uśmiechnął się niepewnie do swoich myśli.
- Tak? Jesteś magicznym chowańcem?

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Tepes Pią Sie 26, 2011 9:52 pm

Uśmiechnął się lekko błyskając zębami
- Bardzo magiczsssnym! Umiem wszysssstko... i czytam i piszsssę runy i sssam nauczyłem sssię zmieniać by pomócsss!
Rozparł się wygodnie na krześle przechylając głowę i przyglądając się swojemu człowiekowi. Rozmawiali i już nie był taki blady więc był to zdecydowany postęp! Z przekonaniem pokiwał głową
- Sssstwórca odszedł ale terassss ty jessssteś mój!

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Neco Pią Sie 26, 2011 9:56 pm

Przygryzł lekko wargę i uśmiechnął się mimowolnie. Chciał jakoś zachować powagę sytuacji, ale ten mężczyzna był rozbrajająco zabawny. Przeciągał tak słowa i mówił w taki prosty sposób, że był wręcz uroczy. Mógł mu wybaczyć ten parszywy początek...
- No dobrze - uznał i posłał mu tym razem otwarty uśmiech. - Więc jesteś moim wężem i mi pomagasz. Bardzo dziękuję...

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Tepes Pią Sie 26, 2011 10:00 pm

Hm...uśmiech też był zdecydowaną poprawą. Miał tylko nadzieję, że chłopak nie śmieje się z niego. Naprawdę ciężko pracował nad tą przemianą. Wiedział, że nie jest doskonała, że nie wygląda tak jak normalni ludzie ale zanim spotkał się ze swoim człowiekiem to nie miało znaczenia... może teraz powinien nad tym bardziej popracować?
Pokiwał głową
- Pomagam. Sssstaram sssię ale nie umiem jeszssscze wszyssstkiego. Gotowanie rzeczy do jedzsssenia jessst trudne! Przedtem pomagałem ssss elikssssirami...

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Neco Pią Sie 26, 2011 10:03 pm

Wydął lekko usteczka, słysząc wężowe narzekanie. Też coś, on musiał się wszystkiego uczyć sam! I nikt mu nie pomagał, pomijając, że ktoś powinien robić to za niego... W końcu jednak westchnął i spojrzał na niego badawczo. Jeśli wąż faktycznie chciał mu pomóc, to może po prostu powiedzieć mu co i jak...
- Nic nie szkodzi... gotowanie jedzenia to właściwie jak eliksiry, tylko inne składniki. A jeśli chcesz mi pomóc, to możesz po prostu, hm... no, gotować ze mną? Ale nie wiem, co będzie, jeśli ktoś cię zobaczy...

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Tepes Pią Sie 26, 2011 10:18 pm

Lekko wzruszył ramionami. Nie wiedział o co w sumie chodziło jego człowiekowi. Znaczy chętnie porobił by coś razem z nim no ale... no to chyba oczywiste że jeśli już to jak nikogo innego nie będzie, w nocy znaczy. Nie miał najmniejszego zamiaru pokazywać się nikomu innemu!
Mimo to od razu skinął głową
- Nie sssobaczy w nocsssy dla tego tu jessstem jak wszyssscy śpią...
Mimowolnie myśli uciekły mu w stronę głaskania... hmm.. ciekawe czy miał by szanse w tej formie? W sumie miał już ochotę wrócić do swojej skóry, zwinąć się w kłębek na poduszce i pójść spać jak już jego człowiek zacznie go głaskać jak codziennie na "dobranoc"...

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Neco Sob Sie 27, 2011 12:51 pm

Przygryzł lekko wargę, chwilę milcząc. Oczywiście, że w nocy nikt go nie zobaczy, ale przecież nie może gotować po nocach. Bo potem w dzień Ravinel nie będzie miał na nic siły, a przecież trzeba obsłużyć państwo w trakcie każdego posiłku. I jedzenie musi być ciepłe oraz świeże, a nie odgrzewane po kilkugodzinnym staniu w talerzach. Pokręcił w końcu głową.
- Nie da się tak... muszę gotować w dzień. Hmm...

Spojrzał na mężczyznę, znów się zamyślając. Być może teraz zachowuje się dość egoistycznie i nie powinien tak, ale... skoro ten magiczny wąż sam chciał mu pomagać, to dlaczego nie? Ravinel już ma tak bardzo dość pracowania...
- Ale mogę ci opowiadać w trakcie gotowania na czym to polega, nauczysz się wówczas...

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Tepes Sob Sie 27, 2011 7:01 pm

Uśmiechnął się błyskając kiełkami i kiwając głową
- Dobrze! Szsssybciej sssię nauczę!
Przysunął się z krzesłem bliżej i wyciągnął na stole prawie na nim leżąc i trącając palcem sznureczek od koszuli swojego człowieka
- Jesssteś zadowolony? Podobało ci ssssię więcsssej czasssu...

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Neco Sob Sie 27, 2011 7:10 pm

Uniósł lekko brew, widząc dziwną akrobatykę węża. Ale właściwie było to coś, co pasowało do gadów. Szczególnie, że ten ciągle wspinał się po meblach i skakał, jakby był królikiem, a nie wężem.
Czuł się jednak dziwnie z nim tak blisko. Mimo wszystko bardzo przypominał człowieka. Nawet, jeśli troszkę dziwnego, to wciąż był mężczyzną, który aktualnie... z jakiegoś powodu trącał sznureczek? Zagryzł na sekundę wargę.
- Tak... jestem... lubię mieć wolny czas, praca jest męcząca...

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Tepes Sob Sie 27, 2011 7:20 pm

Zabawa sznureczkiem definitywnie dostarczała mu pewnej rozrywki. Zresztą no po co w ogóle ludzie się tak ubierają? Masa niepotrzebnych materiałów które się ciągle brudzą i dziwnie pachną. Skóra według niego była zdecydowanie wystarczającą ochroną...
Przechylił lekko głową spoglądając na swojego człowieka z ciekawością
- Więcsss po co pracsssować? Sssskoro nie lubisz? Mógł byś robić cośsss innego...

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Neco Sob Sie 27, 2011 7:26 pm

Wydął lekko wargi i opuścił głowę. Co za głupie pytanie! I jeszcze musi mu przypominać o tym, że jest skazany na życie tutaj... Chwycił palcami rąbek swojej koszuli i zaczął go miętosić, naburmuszony patrząc w stół.
- Bo muszę - mruknął w końcu nieszczęśliwie, nie patrząc na mężczyznę. - Nie mam pieniędzy ani domu, w ogóle nic nie mam. Więc pracuję.

Z trudem się powstrzymał od płaczu, ale łzy same cisnęły mu się do oczu. To takie poniżające i okrutne, że musi mówić na głos o swojej sytuacji. W dodatku wąż pewnie i tak tego nie zrozumie...

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Tepes Sob Sie 27, 2011 7:35 pm

Zasyczał cicho z lekkim niepokojem. Nie podobała mu się mina jego człowieka... w sumie powinien o niego dbać, tak samo jak o stwórcę, więc płacz w ogóle nie wchodził w grę.
Lekko pociągnął koszulę wyciągając mu ją z dłoni i starając się zwrócić na siebie jego uwagę
- Ja teżsss nie mam domu... ale zossstała mi wieża po sssstwórcy. Jessst w lesie głęboko, ssss daleka od miasssta.

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Neco Sob Sie 27, 2011 7:48 pm

- To czemu tam nie mieszkasz? - mruknął cicho, czując się z każdej sekundy coraz gorzej. Jak to jest, że wąż ma własną wieże a on nie ma nawet własnego pokoju? To naprawdę niesprawiedliwe!

Dlatego właśnie nie chciał nigdy o tym myśleć, bo zawsze sobie o wszystkim przypominał. Wolał czytać urocze romanse i wyobrażać sobie piękne historie, niż ciągle przypominając sobie o swoim zrujnowanym życiu.

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Tepes Sob Sie 27, 2011 7:56 pm

Westchnął sycząco, pół obracając się na stole i patrząc w górę na jego twarz
- Bessss ssstwórcy? Nie chce mieszkać sssssam. Zossstawił mi ją jak odszedł ale nie lubię być sssam.
Uniósł się na łokciach, powoli dochodząc do wniosku, że to ciało mimo wszystko nie jest najwygodniejsze. Musiał by spędzać w nim więcej czasu by się w pełni przyzwyczaić a tak te wszystkie kończyny i takie duże, mało gibkie cielsko go drażniły. No ale tylko tak mógł mówić więc stwierdził, że może pocierpieć jeszcze parę chwil
- Terasss mam ciebie więcsss jessst dobrze!

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Neco Sob Sie 27, 2011 8:01 pm

Uśmiechnął się lekko do węża, choć widząc jak się wierci, nie mógł przepędzić wrażenia, że jest mu naprawdę nudno. Co wcale go nie pocieszało - czyżby zanudził nawet węża? Westchnął żałośnie i oparł policzek o stół.
- Ale mnie nie jest dobrze - wyburczał nieszczęśliwie, przymykając oczy. Mimo tych wszystkich wrażeń, powoli dopadała go senność z powrotem. W końcu była głucha noc a on zerwał się z łóżka tak nagle. I tyle pracy....

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Tepes Sob Sie 27, 2011 8:05 pm

Wyciągnął rękę i pogłaskał go palcami po policzku. Nie było to tak miłe jak wtedy gdy robił to samo językiem... z tak daleka nie czuł zapachu ani dokładnie miękkiej faktury policzka swojego człowieka. Hmpf... ludzki dotyk był taki... taki upośledzony!
Przechylił się lekko na bok wpatrując się w chłopaka
- To csssso mam sssrobić by było dobrze?

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Neco Sob Sie 27, 2011 8:18 pm

Drgnął i natychmiast odsunął się, niepewnie patrząc na węża. Szybko potarł policzek, żeby sprawdzić, czy niczego na nim nie ma - nie znalazł jednak niczego, co usprawiedliwiło by ten dotyk. Na wszelki wypadek odsunął się jeszcze troszkę. Nie minął ułamek sekundy, jak nagle wstał i odsunął się od krzesła, udając, że poprawia koszulę.
- Nie wiem... - mruknął, zerkając w stronę drzwi. - Już chyba nic nie można... późno, prawda?

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Tepes Sob Sie 27, 2011 8:35 pm

Zasyczał cicho raczej urażony, że jego człowiek się odsunął. Wiedział, że ta forma nie jest idealna no ale żeby aż tak? Nie ma jakichś obrzydliwych rąk czy coś... Zerknął kontrolnie i lekko zmarszczył brwi. Hmmm może faktycznie powinien się postarać wyglądać bardziej jak jego człowiek... może podobny ton skóry i o dorobić sobie takie uszy jak on ma... i może włosy? No i raczej bez łusek...
Wyrwał się z zamyślenia i uśmiechnął od razu zmieniając w węża i szybko wspinając się po nodze chłopaka na jego szyję i potarł głową o policzek. O tak. W tej formie było mu o wiele lepiej... teraz jeszcze tylko trochę głaskania i będzie idealnie!

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Neco Sob Sie 27, 2011 8:38 pm

Wielkimi oczyma obserwował, jak mężczyzna ot tak zmienia się w węża. Wiele słyszał o magii, szczególnie u siebie w domu, ale wciąż nie do końca rozumiał, jak wąż mógł zamieniać się w człowieka. Westchnął jednak cicho i pogłaskał jego łebek.
- To chyba pójdę spać, jeszcze trochę zdążę... - mruknął i skierował się do sypialni, zamykając za sobą drzwi i od razu kładąc się do ciepłego łóżka. Swoim już zwyczajem zdjął z siebie węża i położył obok na poduszce, szczelnie przykrywając się kołdrą i postanawiając od razu zasnąć.

Neco
Admin

Liczba postów : 740
Join date : 06/08/2011

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Tepes Sob Sie 27, 2011 8:48 pm

Głaskanie po głowie zdecydowanie go pocieszyło. Wtulił się w milutki dołeczek przy szyi swojego człowieka i spokojnie pozwolił zanieść się do sypialni.
Na poduszce zwinął się w kłębek, ale po chwili przysunął się bliżej pieszczotliwie łaskocząc językiem ucho chłopaka. Znów zwinął się w ciasną spiralę ale tym razem przytulony do miękkiego, ciepłego policzka. Tak zdecydowanie mógł spać...

Tepes
Admin

Liczba postów : 647
Join date : 04/08/2011

http://restrictedarea.mess.tv

Powrót do góry Go down

Przeszło tydzień później - Page 2 Empty Re: Przeszło tydzień później

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach